Misja dobry HR jest prosta w zamyśle, innowacyjna w swej idei oraz pożyteczna dla ludzi i biznesu. 
Popularyzuję racjonalne spojrzenie na HR oraz dobre praktyki rekrutacyjne. 
Przybliżam tematykę związaną z rynkiem pracy w Polsce nie pomijając kwestii trudnych społecznie jak dyskryminacja czy szkodliwe mity.
Propaguję komplementarne spojrzenie na rynek pracy jak na żywy organizm, który podlega oddziaływaniu olbrzymiej ilości czynników.
Dobry HR jest koncepcją zarządzania procesami personalnymi.

Swoją ofertę kieruję do zarządów, pracodawców (MŚP), HRM oraz organizacji NGO i kandydatów szukających pracy.
Nie zajmuję się coachingiem. Stawiam na rzetelne doradztwo i dzielenie się wiedzą.
Mogę Cię wesprzeć w planowaniu procesów rekrutacyjnych poprzez consulting, pomóc w wyszukiwaniu kandydatów i budowaniu z nimi relacji.
Mogę też przeprowadzić cały proces związany z rekrutacją w całości od początku do końca, samodzielnie lub przy wsparciu dodatkowych headhunterów.
Jako, że jestem zwolennikiem łączenia marketingu ze światem HR bardzo chętnie pomogę budować Employer Branding Twojej firmy.
Jeśli istnieje takie zapotrzebowanie przeprowadzę w Twojej firmie niezależny audyt jakościowy funkcjonowania działu HR pod kątem rekrutacji i EB.

Doradztwo i szkolenia szyte na miarę.

1. Moduł doradztwo zawodowe i współczesny rynek pracy.
Ta oferta skierowana jest do kandydatów, do osób poszukujących pracy.
W zależności od branży, lokalizacji, doświadczenia, czy wieku może dotyczyć kwestii związanych z tym jak napisać dobre CV, w jaki sposób szukać pracy aktywnie, a w jaki sposób pasywnie. Jak w zależności od okoliczności zachowywać się na rozmowach rekrutacyjnych, a także jak sprawnie używać mediów społecznościowych z naciskiem na portal biznesowy Linkedin.

2. Moduł social dotyczy poruszania się po social mediach, budowania swojego wizerunku od podstaw, a także sposobów nawiązywania relacji, budowania zaangażowania sieci, podstaw związanych z technikami sprzedaży i negocjacji. Doboru odpowiedniego kontentu pod kątem treści i grafiki. Moduł ten jest skierowany do wszystkich. Zarówno do pracodawców, jak i pracowników i kandydatów.

3. Moduł Employer Branding skierowany jest do pracodawców. W zależności od kondycji wizerunkowej Twojej firmy, jej wielkości, lokalizacji, aktywności społecznej i obecności w social mediach mogę przekazać Ci wiedzę na temat różnych procesów jakim podlega wizerunek Twojej firmy oraz pokazać potencjalne sposoby zweryfikowania rzeczy, które działają niepoprawnie. A także pokazać Ci jak nowocześnie rekrutować pracowników tak, żeby interakcje z kandydatami miały dobry wpływ na wizerunek Twojej firmy.